Šildymo katilai (8)

Katilas KMW, tai naujausias kuro deginimo sprendimas. Jis jungia jau patikrintus ir patogius aptarnauti universalios konstrukcijos katilus su naujovišku požiūriu į degimo procesą. Katilas KMW, skirtas kūrenti anglimi, kuris gali būti įvairių frakcijų, o ypač smulkia anglimi. Degimo laikas gali būti net iki 16 valandų. Kuro deginimas yra kontroliuojamas su valdymo pultu, oro padavimas kontroliuoja degimo procesus ir efektyviai sudegina kurą. Jo pagrindiniai privalumai yra paprastas ir komfortiškas aptarnavimas (kažkas panašaus į automatinį katilą), didelio kiekio kuro deginimas (priklausomai nuo aplinkybių, degimo laikas gali būti net iki 16 valandų) ir katilo valdymo pultas, reguliuojantis išmetamųjų dujų, ties išleidimo anga, temperatūrą. Automatinės oro masės leidžia kontroliuoti degimo procesą ir tokiu būdu labai efektyviai sudeginti kurą.

Centrinio šildymo Katilas „OGNIWO EKO“

Paskelbtas Šildymo katilai
Penktadienis, 15 kovo 2013 09:49
Katilas OGNIWO EKO - tai naujausias SMO „Ogniwo“ įmonės pagamintas plieninis katilas centriniam vandens šildymui. Šis katilas yra priskiriamas prie žematemperatūrinių katilų (vandens temperatūra negali viršyti 90 °C) ir naudojamas atvirose ir uždarose vandens centrinio šildymo sistemose. Katilas yra valdomas automatiniu būdu, kūrenimui naudojamos anglies arba medžio drožlių eko granulės ir kt. Kaip ir kituose katiluose, jame yra naujos konstrukcijos degiklis ir modifikuotas keitiklis, kurio dėka jis turi aukščiausios „A“ klasės ekologiškumo sertifikatą. Detalės degimo kameroje pagamintos iš ketaus, kas lemia katilo ilgaamžiškumą.

Centrinio šildymo Katilas „OGNIWO EKO PLIUS“

Paskelbtas Šildymo katilai
Penktadienis, 15 kovo 2013 09:44
Katilas „OGNIWO EKO PLUS“ – tai naujausias SMO „OGNIWO” gamintojo siūlomas šildymo prietaisas, pagamintas pagal licenciją ICHPW. EKO PLUS yra naujos kartos automatizuotų katilų serijos S8WC bei EKO įpėdiniu, kūrenamas eko granulėmis bei kietu kuru (mediena, anglimi). EKO PLIUS katiluose yra visos funkcijos iš ankstesnės serijos, o, be to, naujos konstrukcijos degiklis ir modifikuotas keitiklis, kurio dėka jis yra kvalifikuotas aukščiausios „A“ klasės. Šita klasė garantuoja aukštą katilų kokybę, patikimumą, o tai pat jų efektyvumą ir ekologiškumą.

Centrinio šildymo Katilas „OGNIWO S6WC“

Paskelbtas Šildymo katilai
Penktadienis, 15 kovo 2013 09:39
Plieninis centrinio šildymo katilas S6WC yra vienas iš žematemperatūrinių katilų, tai reiškia, kad darbinė temperatūra gali būti ne didesnė nei 90°C. Šis katilas sukonstruotas naudoti atvirose – gravitaciniu arba siurbliniu būdais, kurie atitinka vandens šildymo sistemos saugumo standartus PN-91/B-02413i BN-71/8864-27, ir uždarose vandens centrinio šildymo sistemose.
Plieninis centrinio šildymo katilas S6WC Clasic, tai modernizuotas ir patobulintas S6WC modelio katilas, tebesidžiaugiančio dideliu susidomėjimu ir pripažinimu tiek tarp vartotojų, tiek ir montuotojų. Jis yra naudojamas atvirose ir uždarose vandens centrinio šildymo sistemose. Kuras: anglis, briketai, mediena, koksas ir kt. Universalus katilas su didele pakura, vidinės detalės iš ketaus, lengvai prieinamos pelenų valymui bei patogiam kūrenimui.

Centrinio šildymo Katilas „OGNIWO S7WC“

Paskelbtas Šildymo katilai
Penktadienis, 15 kovo 2013 09:26
Plieninis centrinio šildymo katilas S6WC yra priskiriamas prie žematemperatūrinių katilų, tai reiškia, kad darbinė temperatūra gali būti ne didesnė nei 90 °C. Jis yra naudojamas atvirose (gravitacinėse arba siurblinėse) ir uždarose vandens centrinio šildymo sistemose. Jis turi patikrintas ir patogias aptarnavimo konstrukcijas bei naują funkciją kuro deginimui. Katilas skirtas kūrenti anglimi, mediena, briketais.

Centrinio šildymo katilas „OGNIWO S8WC“

Paskelbtas Šildymo katilai
Ketvirtadienis, 14 kovo 2013 10:29
Plieninis centrinio šildymo katilas S6WC yra priskiriamas prie žematemperatūrinių katilų, tai reiškia, kad darbinė temperatūra gali būti ne didesnė nei 90 °C. Jis gali būti montuojamas tiek atvirose, tiek uždarose vandens centrinio šildymo sistemose. Jis turi patikrintas ir patogias aptarnavimo konstrukcijas bei naują funkciją kuro deginimui. Katilas skirtas kūrenti anglies arba medienos granulėmis.

Šildymo katilų tipai

Paskelbtas Šildymo katilai
Ketvirtadienis, 14 kovo 2013 02:00
EKO PLUS Katilas "OGNIWO EKO PLUS" – tai naujausias SMO "OGNIWO" gamintojo siūlomas šildymo prietaisas, pagamintas pagal ICHPW licenciją.EKO PLUS yra naujos kartos automatizuotų katilų serijos S8WC bei EKO įpėdiniu, kūrenamas eko granulėmis bei kietu kuru (mediena, anglimi). EKO PLIUS katiluose yra visos funkcijos iš ankstesnės serijos, o, be to, naujos konstrukcijos degiklis ir modifikuotas keitiklis, kurio dėka jis yra kvalifikuotas aukščiausios "A" klasės.Šita klasė garantuoja aukštą katilų kokybę, patikimumą, o tai pat jų efektyvumą ir ekologiškumą. EKO Katilas OGNIWO EKO - tai naujas SMO "Ogniwo" įmonės pagamintas plieninis katilas centriniam vandens šildymui. Šis katilas yra priskiriamas prie žematemperatūrinių katilų (vandens temperatūra negali viršyti 90 °C) ir naudojamas atvirose ir uždarose vandens centrinio šildymo sistemose.Katilas yra valdomas automatiniu būdu, kūrenimui naudojamos anglies arba medžio drožlių eko granulės ir kt. Kaip ir kituose katiluose, jame yra naujos konstrukcijos degiklis ir modifikuotas keitiklis, kurio dėka jis turi aukščiausios "A" klasės ekologiškumo sertifikatą.Detalės…

Ogniwo katilai

VT PROJECT, UAB
Direktorius - Tadas Borkovskis
Laisvės pr. 115-47, Vilnius,
LT - 06119, Lietuva

Įmonės kodas 302641011
PVM kodas LT100006200311

Telefonas +370 683 70649
El.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ūkio banko lizingas